ДемАльянс + Сила Людей. Я підтримую. Але …

Організація “Нова Країна” оголосила заклик об’єднатися двом партіям – ДемАльянсу та Силі Людей. Партії дали попередню згоду у своїх публікаціях (ДемАльянс, Сила Людей).

Це 2 партії які можна назвати реальними партіями майдану, які все ще не зневірилися, не впали в популізм чи, просто, видохлися.

Я підтримую таке об’єднання. І я проголосую за таку партію на виборах.

АЛЕ. Є одне але.

В мене немає якихось особистих партійних чи владних амбіцій. Я просто хочу жити в нормальній країні. Я розумію що досягти цього можна лише модернізацією країни через реформи. Тому я готовий підтримувати політичну силу яка може і хоче це зробити, запустити процес модернізації.

Я сам готовий підняти жопу з дивана вкластися в модернізацію країни. Але я не готовий покласти все, присвятити життя цьому, битися до останнього. Отакий я прагматичний.
Свій вклад я бачу в малій активності: поагітувати сусідів, вийти на мітинг чи масову акцію, фінансувати в межах до 2000 – 4000 грн на рік.
Тобто, просувати того хто готовий присвятити своє життя служінню країні.

Я проголосую за таку партію. Але  можу більше. Я реально можу сісти на машину, поїздити по районах  і за свій рахунок загітувати ще 1000 людей щоб вони проголосували за таку партію.

Проте, в мене є умови.

Я не можу агітувати за того в кому невпевнений. Я не можу розказувати яка прекрасна партія якщо я не знаю що 90% кандидатів від партії порядні люди і я у них впевнений. Я не хочу втратити свою репутацію та ресурси що провести до влади якихось стрьомних людей.

Я хочу знати кожного кандидата від партії на будь-які виборні посади будь-якого рівня. Я хочу підтвердження від інших людей яких я знаю що це нормальні люди.

Тепер по суті.

Я хочу щоб був веб сайт із списком всіх членів партії які мають амбіції бути кудись обраним чи посісти посаду від імені та за підтримки партії.
Для кожної особи – біографія, посилання на акаунти в соцмережах.

Для кожної особи має бути можливість обговорення (авторизованого) та особлива можливість додати “компромат” (документи, свідчення). Звичайно, має бути якийсь арбітраж проти неправдивого компромату. Це не складно. Головне щоб все було прозоро, дискусії записувались на відео і тд.
Я думаю не потрібно пояснювати для цього це потрібно. Готовий бути кандидатом то мусиш повністю відкритися, показати свої гріхи. А ми зробимо висновки.

Якщо нова партія зробить таке, я потрачу частину своїх власних ресурсів на підтримку такої партії. І замість одного голосу партія може отримати 1000 або більше.

Таких як я є багато. Я говорив з людьми.

 

1 коментар до “ДемАльянс + Сила Людей. Я підтримую. Але …

  1. Пінгбек: Інструмент об’єднання громадянського суспільства та здорових політичних партій | Роман Гелемб’юк. Персональний блог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *