Громадянський рух “Сила довіри”

Це об’єднання активних громадян заради модернізації України.

Цей рух ще не існує. Навза обговорюється.

Рух створений із використанням децентралізованої соціальної мережі на базі платформи “Сила довіри”.

Мета руху: Модернізація України – тобто, переторення країни на сучасну успішну країіну.

Завдання:

  • підвищення рівня життя до рівня розвинутих кріїн Європи, Північної Америки, “Азійських тигрів”.
  • сучасна ринкова економіка.
  • високі соціальні стандарти.

Ідеологія

Громадянське об’єднання не орієнтується на одну ідеологію. Це організація громадян та груп із різною ідеологією які об’єднані єдиною метою. Хоча, різні групи та фракції організації можуть іти до мети різними шляхами.

Для чого децентралізована мережа

Таку мережу ніхто не зможе хакнути і вона має захист від продажності членів мережі (нажаль трапляється). Немає і не може бути особливих, критичних для мережі членів, усунувши яких можна вплинути на роботу мережі. Наприклад, традиційна вертикальна організація із лідером на чолі дуже вразлива. Вбили лідера і все. Або купили лідера. То саме, якщо лідерство має невелика група людей. А коли організація повністю горизонтальна, то навіть вихід 20% членів в один момент мало вплине на керованість та життєдайність організації.
Така особливість дає надію тим хто “нікому не вірить” і не хоче працювати із людьми яких особисто не знає. В нас є малі групи активістів, але немає жодної великої, більше 200-300 членів. Бо якщо більше то приходиться доіряти людям яких не знаєш і навіть не бачив. А цього ми боїмося. Це наша нацональна хвороба.
Наша мережа допомагає вирішити цю проблему